Zamknij

Oferta:

Systemy dociepleń - ursa 

 
 
Produkty z rodziny URSA tworzą optymalny wstęp do przyjaznego klimatu wewnątrz pomieszczenia. Doskonałe własności izolacyjne wełny utrzymują ciepło wtedy, gdy jest taka potrzeba. URSA  chroni również przez niechcianym hałasem, a jako materiał niepalny, o klasie reakcji na ogień A1, A2d0s1 skutecznie redukuje ryzyko wystąpienia pożaru.

 

 
Płyty z polistyrenu ekstrudowanego zapewniają optymalne właściwości jeśli chodzi o fizyczne własności budowli, efektywność pod względem kosztowym oraz łatwość montażu. Zwarta struktura produktów URSA XPS pozwala osiągnąć wysoki poziom izolacji termicznej, niski wskaźnik pochłaniania wody i znakomitą odporność na ściskanie. URSA XPS to pełna optymalizacja, bez względu na warunki pogodowe.

 

 
URSA SECO to paroprzepuszczalne membrany dachowe i folie paroizolacyjne, które zapewniają ochronę budynku przed opadami, wiatrem w czasie montażu i użytkowania, wiatrem oraz zabezpieczają materiał izolacyjny przed wilgocią i możliwością wykroplenia się pary wodnej w wełnie mineralnej. Chronią zarówno przed ulewą, jak i przelotnym deszczem. Dzięki swojej strukturze zewnętrzne taśmy z rodziny URSA SECO są odporne na wiatr i wodę. W skład oferty URSA SECO wchodzą również taśmy i kleje uszczelniające i dwustronnie klejące URSA SECO, gwarantujące optymalny poziom uszczelnienia i dyfuzji.

 
Izolacje techniczne izolują, chronią i pomagają oszczędzać energię. URSA TECH oferuje szeroką gamę produktów stworzonych do takich zadań – od wyciszania do ochrony przed nagrzanymi powierzchniami lub skraplającą się wodą. Specjalne otuliny na rury z wełny mineralnej, maty lamelowe i płyty techniczne służą do izolacji kanałów, rurociągów i zbiorników.

 
 
Płyty styropianowe URSA.

 


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design