Zamknij

Oferta:


Chemia budowlana - mapei


Zaprawa klejowa na bazie cementowej do płytek ceramicznych, klinkieru i mozaiki, mrozoodporna i wodoodporna, cienkowarstwowa (grubość warstwy klejącej do 5 mm).

Zakres zastosowania: Klejenie wewnątrz i na zewnątrz budynków na każdym typie podłoża (posadzki, ściany sufity), na podłożach tradycyjnych (tynki wylewki cementowe, ściany z płyt i bloczków, itp.) o ile są suche, czyste, nośne i stabilne, płytek ceramicznych, klinkieru i mozaiki. Podłoża gipsowe oraz chłonne należy wcześniej zagruntować środkiem Primer G. Stosowany również do punktowego klejenia materiałów izolacyjnych takich jak polistyren piankowy, poliuretan piankowy, wełna mineralna i szklana, eraclit, panele dźwiękochłonne, itp. Po wymieszaniu z wodą otrzymujemy łatwą w pracy zaprawę, którą można stosować do klejenia płytek ceramicznych. Twardnieje bez widocznego skurczu doskonale spajając wszystkie materiały tradycyjnie stosowane w budownictwie.

Dane techniczne: DOPUSZCZALNY OKRES UŻYTKOWANIA: 6-8 godz. CZAS SCHNIĘCIA OTWARTEGO: ok. 15 min. OKRES KORYGOWALNOŚCI: ok. 45 min. OBCIĄŻENIE RUCHEM PIESZYM: po 24-36 godz. PEŁNE OBCIĄŻENIE: po 14 dniach. SPOINOWANIE: ściany: 3-6 godz.; podłogi 24 godz. ELASTYCZNOŚĆ: nie. KOLOR: szary. PRZECHOWYWANIE: 12 miesięcy. ZUŻYCIE: 2,5 – 5 kg/m2. OPAKOWANIA: worki 25kg.

Klej dyspersyjny o niskiej emisji lotnych związków organicznych, do wszystkich wykładzin tekstylnych, włóknin igłowych i linoleum.

Zakres zastosowania: Wysokiej jakości klej w dyspersji wodnej o niskiej emisyjności do klejenia wykładzin ściennych oraz włóknin igłowych, linoleum, wykładzin z linoleum ze spodnią warstwą z korka oraz płytek z korka naturalnego na chłonnych podłożach wewnątrz pomieszczeń.

Dane techniczne: KONSYSTENCJA: kremowa; KOLOR: jasny beż; PALNOŚĆ: niepalny; TEMPERATURA STOSOWANIA: od 10°C do 35°C; CZAS OCZEKIWANIA: ok. 10 min.; CZAS SCHNIĘCIA OTWARTEGO: od 20-30 min.; OBCIĄŻENIE RUCHEM PIESZYM: po ok. 2-3 godz.; PEŁNE OBCIĄŻENIE: po ok. 24 godz.; PRZECHOWYWANIE: 24 mies. w temp. dodatnich; ZUŻYCIE: Około 300-350 g/m2, packa zębata (TKB A2), ok. 400-450 g/m2, packa zębata (TKB B1), ok. 500-550 g/m2, packa zębata (TKB B2); OPAKOWANIA: 5kg, 12kg, 25kg

 

Cementowa zaprawa klejowa do mocowania płytek ceramicznych, klinkieru i mozaiki; mrozo- i wodoodporna.

Zakres zastosowania: Montaż i klejenie wewnątrz i na zewnątrz budynków: płytek ceramicznych, klinkieru i mozaiki. Montaż płytek na posadzkach, sufitach i ścianach, na podłożach tradycyjnych (tynki, wylewki cementowe, ściany z płyt i bloczków ect.). Do punktowego montażu płyt styropianowych.

Dane techniczne: Zaprawę charakteryzują wysokie parametry wytrzymałościowe oraz długi czas przerobienia (od 6 do 8 godz.). ZUŻYCIE: 2-4,5 kg/m2. OPAKOWANIA: worki 25 kg.

 


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design