Zamknij

Oferta:

Materiały wykończeniowe - Farby - ALTAX

Dekoracja i ochrona drewna

ALTAXIN

Nadaje drewnu odpowiednią barwę, zachowując równocześnie jego rysunek. Hydrofobizuje drewno (zabezpiecza powierzchnię przed nadmiernym wchłanianiem wilgoci), umożliwia drewnu oddychanie i wyprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Chroni przed grzybami i larwami owadów szkodnikami technicznymi.

Ochrona konstrukcji drewnianych

OGNIOCHRON

Zabezpiecza przed ogniem, grzybami domowymi i owadami - technicznymi szkodnikami drewna. Działa na zasadzie poboru ciepła i obniżenia stężenia tlenu i gazów palnych w strefie ognia. Stosować do zabezpieczania więłby dachowej, odeskowania dachów, elementów konstrukcji ścian działowych itp.

Zwalczanie szkodników

HYLOTOX

Do zwalczania larw owadów technicznych szkodników drewna, między innymi: kołatka (Anobium sp), spuszczela (Hylotrupes Bajulus), borodzieja (Ergates Faber), trzpiennika (Sirex sp), miazgowca (Lyctus sp) i in. Larwy owadów toczą w drewnie chodniki, osłabiające strukturę i prowadzące do jej zniszczenia.

Zwalczanie glonów, porostów i mchów

ALGAT

Zwalcza glony, porosty oraz mchy. Oczyszczoną powierzchnię zabezpiecza przed ponownym porastaniem.

Przemysłowa ochrona drewna

IMPRAPOL PS

Do przemysłowego zabezpieczania tarcicy przed sinizną oraz grzybami pleśniowymi drewna w procesie pozyskiwania oraz składowania. Imprapol PS oferowany jest w postaci koncentratu


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design