Zamknij

Oferta:

Łazienki - ROCA

CERAMIKA SANITARNA

Seria Polo Plus

Seria posiadająca kompaktowe kształty, idealna do małych łazienek. Kompakt posiada mechanizm zatrzymujący spłukiwanie Woda Stop lub umożliwiający spłukiwanie 3 lub 6 litrami. 5 lat gwarancji na ceramikę sanitarną.

BATERIE

Seria Victoria

Seria baterii jednouchwytowych z zaworem ceramicznym. Klasyczne, uniwersalne wzornictwo, atrakcyjna cena. Seria baterii mosiężnych chromowanych, rączka z trwałego tworzywa ABS. 5 lat gwarancji na baterie chromowane. 10 lat gwarancji na głowice ceramiczne.

 

PRYSZNICE

Słuchawki prysznicowe

Szeroki i różnorodny asortyment stanowią słuchawki klasyczne, z jednš funkcją po wielofunkcyjne z pięcioma rodzajami strumienia: delikatny deszczyk dla skóry wrażliwej, strumień służący do masażu o działaniu relaksacyjnym i terapeutycznym, ciągły z możliwością regulacji natężenia, łagodny i silny, punktowy lub mający postać kaskady. Wszystkie te możliwości sprawiają, że branie prysznica to prawdziwa przyjemność.

 

WANNY STALOWE

Trwałe wanny w atrakcyjnej cenie o uniwersalnym kształcie, dostępne w wielu wymiarach, pozwalają na stworzenie łazienki według własnych marzeń. Modele SWING i PRINCESS posiadają wyprofilowane komfortowe oparcia na ramiona, ich antypoślizgowe dna nie przenoszą hałasu. Ponadto wyposażone są w metalowe uchwyty w wykończeniu chromowanym, a opcjonalnie wyposażane są w hydromasaż.

 

WANNY ŻELIWNE

Wysokiej klasy wanny produkowane od 80 lat, znane są od kilku pokoleń. Posiadają trwałą konstrukcję, która nie ulega zniekształceniu, są odporne na uderzenia i mogą służyć przez długie lata. Wykonane są z materiału tłumiącego dźwięk, który nie ulega zniszczeniu i nie traci swych właściwości mimo upływu czasu. Opcjonalnie mogą być wyposażone w system do hydromasażu.

WANNY AKRYLOWE

Wanny, o najciekawszym, niestandardowym wzornictwie. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo komfortowe wanny asymetryczne, narożne, prostokątne, jedno i dwuosobowe, z profilowanymi oparciami na ręce, głowę oraz plecy, z siedziskiem, uchwytami. Opcjonalnie mogą być wyposażone w system do hydromasażu.

 

HYDROMASAŻ

Kabina parowa AQUATECH, to mini-salon odnowy biologicznej w domu. Przynosi ulgę i relaks. Daje możliwość korzystania z sauny i hydromasażu. Szereg dodatkowych funkcji takich jak: radio, telefon z zestawem głośnomówiącym, uprzyjemnią czas i ułatwią korzystanie z kabiny. W zależności od upodobań istnieje możliwość wyboru wśród linii kabin parowych Aquatech S (tylko sauna parowa), H (tylko hydromasaż) i linii Club (sauna i hydromasaż). W zależności od wielkości kabiny w ofercie znajdują się produkty o nazwie Aquatech 900, 1000 lub 1200.

 

DODATKI ŁAZIENKOWE

Seria Superinox

Seria dodatków łazienkowych w kolorze srebrnym o prostej linii wzorniczej.

MEBLE

Kivam

Meble łazienkowe Kivam.


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design