Zamknij

Oferta:

Technika grzewcza - WAVIN

Tigris Alupex  

System oparty jest na rurach wielowarstwowych PE-X/Al/PE oraz tworzywowych złączkach zaciskowych z PPSU. Złączki zaciskowe wykonane z PPSU są wyposażone w specjalne tuleje zaciskowe, które umożliwiają zacisk złączki na rurze. Montaż systemu odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi zaciskowych, których stosowanie eliminuje możliwość popełnienia błędu w trakcie wykonywania połączeń przewodów.

Tigris Pex  

Tigris PEX to system stworzony na bazie rur typu PE-Xc oraz tworzywowych złączek zaciskowych z PPSU. W ramach systemu dostępne są dwa rodzaje rur: 1. rura grzewcza z barierą antydyfuzyjną typu PE-Xc/EVOH 2. rura sanitarna typu PE-Xc. Tworzywowe złączki zaciskowe Tigris PEX są uniwersalnym rozwiązaniem pozwalającym na wykonanie połączeń obu typów rur PE-X. Stanowi to duże ułatwienie podczas kompleksowego montażu różnych typów instalacji w budynku.

BOR plus  

BOR plus to kompletny system instalacyjny produkowany z polipropylenu typ 3. W skład systemu wchodzą: rury PP klas PN10, PN16, PN20 w zakresie średnic 16-110mm, rury PP stabilizowane perforowaną wkładką aluminiową w średnicach 16-110mm, kształtki PP, kształtki PP z gwintami, zawory kulowe i grzybkowe, akcesoria oraz narzędzia do montażu. Łączenie rur i kształtek systemu BOR plus odbywa się poprzez zgrzewanie polifuzyjne w temperaturze 260-280 stopni C.

Hepworth  

System Hepworth (Hep2O) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wody pitnej, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego. W jego skład wchodzą: rury z polibutylenu (PB) w dwóch odmianach - do wody pitnej oraz ogrzewania, bogata gama nowoczesnych kształtek łączonych metodą szybkozłącza oraz akcesoria. Asortyment uzupełniony jest o wyroby umożliwiające nowoczesne sposoby rozprowadzenia rur i podłączenia elementów instalacji.

 


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design