Zamknij

Oferta:

Dachy - Okna dachowe - VELUX

Okna do poddaszy GZL

Okna do poddaszy z osią obrotu w środku, posiada moduł wentylacyjny umieszczony u góry. Okna GZL wyposażone są w uchwyt otwierający w górnej części skrzydła, dzięki czemu można ustawiać pod oknem meble bez obawy o ich uszkodzenie w trakcie otwierania. To rozwiązanie umożliwia pełniejsze wykorzystanie przestrzeni pod oknem. Okno z górnym otwieraniem umieszczone stosunkowo nisko zapewnia optymalne doświetlenie i kontakt ze światem zewnętrznym.
Zdarza się jednak, że konstrukcja poddasza zmusza do zainstalowania okna znacznie wyżej. Nowy produkt - okno GZL 1054 B wyposażone jest w klamkę umiejscowioną w dolnej części skrzydła. Takie rozwiązanie umożliwia operowanie skrzydłem okna, nawet, jeśli jest ono umieszczone stosunkowo wysoko.

Okna do poddaszy GGL - linia komfort V21

Okna obrotowe wyposażone w klapę wentylacyjną, połączoną z uchwytem otwierającym w górnej części skrzydła. Otwarcie klapy wentylacyjnej umożliwia dopływ powietrza, gdy okno jest zamknięte. Wbudowany filtr powietrza zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kurzu i owadów. W ciągu 1 godziny, przez szczelinę wentylacyjną, może dostać się do pomieszczenia około 30m3 powietrza w zależności od szerokości okna.
Okna GGL wyposażone są w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną a elementy drewniane wykończone są obróbką TOPfinish™.? Po zainstalowaniu okna nie wymagają lakierowania.
Doskonałym rozwiązaniem zastosowanym w oknie GGL jest możliwość obrotu o 180°, co zdecydowanie ułatwia mycie okna z obydwu stron. Okna GGL można zablokować w dwóch pozycjach: do mycia oraz do wietrzenia pomieszczenia. Blokada zabezpiecza skrzydło przed otwarciem przez silny wiatr i jest doskonały zabezpieczeniem dla dzieci.

Okna obrotowe wyposażone w klapę wentylacyjną - linia komfort V21

Okna GGU wykonane są z drewna, pokrytego warstwą białego poliuretanu. Zostały zaprojektowane specjalnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, np. łazienek czy kuchni. Dzięki poliuretanowej powłoce okna można łatwo czyścić, co sprawia, że świetnie nadają się również do pokoi dziecinnych.
Doskonałym rozwiązaniem zastosowanym w oknach GGU jest możliwość obrotu o 180°, co zdecydowanie ułatwia mycie okna z obydwu stron. Okna GGU można zablokować w dwóch pozycjach: do mycia oraz do wietrzenia pomieszczenia. Blokada zabezpiecza skrzydło przed otwarciem przez silny wiatr i jest doskonałym zabezpieczeniem dla dzieci.
Okna wyposażone są w szybę energooszczedną, a elementy drewniane okna wykończone są obróbką EVERfinish™. Raz zamontowane okna nie wymagają żadnej konserwacji.

Okna uchylno-obrotowe wyposażone w klapę wentylacyjną

Okna GPL o podwójnej możliwości otwierania pasują do dachów o małym kącie nachylenia. Okna GPL posiadają wszelkie zalety okna GGL, a dzięki klamce w dolnej części skrzydła mogą być uniesione do kąta 45°, zapewniając większą przestrzeń oraz niczym nieograniczony widok. Otwierając okno uchylnie można je zatrzymać w dowolnej pozycji. Ten typ okien może służyć jako wyjście ewakuacyjne.
Doskonałym rozwiązaniem zastosowanym w oknach GPL jest możliwość obrotu o 180°, co zdecydowanie ułatwia mycie okna z obydwu stron. Okno GPL może być zablokowane w pozycji do mycia, a rozszczelnienie okna możemy powiększyć dzięki klamce zamontowanej w dole skrzydła.
Okna GPL wyposażone są w szyby energooszczędne, a elementy drewniane okien wykończone są obróbką TOPfinish.

Okna uchylno-obrotowe wyposażone w klapę wentylacyjną

Okna GHL o podwójnej możliwości otwierania pasują do dachów o małym kącie nachylenia. Okna GPL posiadają wszelkie zalety okna GGL, a dzięki klamce w dolnej części skrzydła mogą być uniesione do kąta 30°, zapewniając większą przestrzeń oraz niczym nieograniczony widok. Otwierając okno uchylnie można je zatrzymać w trzech dowolnie wybranych pozycjach. Ten typ okien może służyć jako wyjście ewakuacyjne.
Doskonałym rozwiązaniem zastosowanym w oknach GHL jest możliwość obrotu o 180°, co zdecydowanie ułatwia mycie okna z obydwu stron. Okno GHL może być zablokowane w pozycji do mycia, a rozszczelnienie okna możemy powiększyć dzięki klamce zamontowanej w dole skrzydła.
Okna GHL wyposażone są w szyby energooszczędne, a elementy drewniane okien wykończone są obróbką TOPfinish™.

Wyłazy dachowe GVT

Wyłazy GVT zostały zaprojektowane dla potrzeb dekarzy oraz kominiarzy. Wykonane są z czarnego poliuretanu nie zawierającego polichlorku winylu.
Kołnierz uszczelniający jest zintegrowany z wyłazem, zapewniając szczelne wbudowanie w powierzchnię dachu.
Wyłazy GVT są przeznaczone do pomieszczeń nieużytkowych. Otwierają się na prawą lub lewą stronę.

WYŁAZY DACHOWY VELTA

Wyłaz przeznaczony jest do nieogrzewanych pomieszczeń na poddaszu, w których wymagany jest stabilny, łatwy do konserwacji, praktyczny i bezpieczny wyłaz dachowy dla robotników i kominiarzy. Ościeżnica produktu wykonana jest z drewna sosnowego, sosnowego skrzydło- szyba w profilu aluminiowym.
Możliwość otwierania do góry lub na bok. Posiada zintegrowany, uniwersalny kołnierz uszczelniający do płaskich i profilowanych pokryć dachowych do 120 mm wysokości. Dostępny w dwóch rozmiarach VLT 025 1000 (45 x 55 cm) oraz VLT 029 1000 (45 x 73 cm) – NOWY PRODUKT.


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design