Zamknij

Oferta:

Systemy odwadniania - wavin

Kanion 130/90

W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/90 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 90 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, blokach tarasowych czy obiektach handlowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 246 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

Kanion 130/110

W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 130/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 130 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych, a nawet na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 280 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

Kanion 160/110

W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 160/110 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 160 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 110 mm - może być instalowany na większych domach wielorodzinnych, dużych obiektach handlowych oraz na obiektach wielkości hal fabrycznych czy magazynowych, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 378 m2. System występuje w czterech kolorach:ciemny brąz, biały, czarny i grafit.

Kanion 100/75

W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 100/75 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 100 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 75 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych, obiektach handlowych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 140 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

Kanion 70/50

W zależności od maksymalnej powierzchni dachu, która ma być odwadniana, KANION 70/50 - rynna półokrągła z wywinięciem, o średnicy 75 mm, rura spustowa okrągła o średnicy 50 mm - może być instalowany na domach jednorodzinnych oraz altanach i garażach, gdzie jedną rurą spustową można odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 72 m2. System występuje w pięciu kolorach: ciemny brąz, biały, czarny, czerwony i grafit.

Orinoko  

ORINOKO stanowi ofertę skierowaną do właścicieli domów jednorodzinnych i małych obiektów handlowych, altan lub garaży, choć system ten można z powodzeniem instalować również na blokach mieszkalnych. Zaprojektowany został w taki sposób, aby jedną rurą spustową odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 180 m2. System ORINOKO zawiera zestaw kształtek, złączek i zapinek, które sprawiają, że wszystkie części bardzo łatwo zamontować.

 

Kolorado  

KOLORADO jest systemem szybkiego odprowadzania wody. Z uwagi na swe wymiary znajduje zastosowanie do odprowadzania wody z dużych domów, tradycyjnych bloków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, handlowych czy rolniczych. Powodem jego znakomitej efektywności hydraulicznej jest nowoczesna konstrukcja i wykorzystany materiał. Jedna rura spustowa jest w stanie odprowadzić wodę z dachu o powierzchni do 310 m2. Rynny o profilu półokrągłym maja srednicę 150 mm , rury okragłe spustowe - 110 mm.

 

STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design