Zamknij

Oferta:

akceroria dachowe - braas

 Wentylacja i uszczelnienia

Metalroll

Taśma uszczelniająco-wentylacyjna służąca do zabezpieczania kalenic i grzbietów dachów spadzistych. Zapewnia właściwą wentylację połaci. Cechuje się wysoką odpornością na wwiewanie pyłu śnieżnego i wodnego poprzez zastosowanie specjalnej nakładki i włókniny przykrywającej otwory wentylacyjne. Dostępna jest w trzech kolorach: czerwonym, brązowym i antracytowym.

Warstwa wstępnego krycia

Divoroll Pro - membrana wysokoparoprzepuszczalna.

Trójwarstwowa, wysokoparoprzepuszczalna membrana składająca się z dwóch warstw włókniny polipropylenowej, pomiędzy którymi umieszczony jest film funkcyjny. Charakteryzuje się bardzo małym oporem dyfuzyjnym dla pary wodnej i jest odporna na przesiąkanie wody. Może być stosowana bezpośrednio na termoizolację.
wymiary: szer. standardowa - 1500 mm długość rolki - 50 mb (75 m2)

Obróbki

 Wakaflex II

Jest to oryginalna taśma do obróbki połączenia kominów i ścian przechodzących przez połać. Pozwala na wykonanie szczelnego połączenia tych elementów z połacią dachową, a dzięki różnorodności kolorów pozwala na wykonanie obróbek w kolorze dopasowanym do pokrycia.

Doświetlenia

Wyłaz dachowy dopasowany do modelu dachówki

Umożliwia wyjście na dach oraz doświetla poddasze światłem dziennym. Montowany na połaci (w miejscu czterech dachówek) bez konieczności ich docinania. Kołnierz dopasowany jest do profilu danego modelu dachówki.

 

Bezpieczeństwo

Dachówka do mocowania płotka przeciwśnieżnego / uchwyt do
mocowania płotka / płotek przeciwśnieżny / płotki przeciwśniegowe

Kompletny system zabezpieczający przed osuwaniem się śniegu z dachu. Maksymalny rozstaw uchwytów wynosi 90 cm. Na obszarach o dużych opadach śniegu rozstaw ten należy odpowiednio zmniejszyć.

Mocowania

Wspornik do łat Gra-Fi

Służy do mocowania łat kalenicy i grzbietu do konstrukcji dachu. Łatwy w montażu. Łaty mocowane są wkrętami do klocka ze sklejki.

Wyprowadzenia

Kominek wentylacyjny Duro Vent

Służy przede wszystkim do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. Prostopadłe usytuowanie dolnej części kominka w stosunku do połaci umożliwia łatwe przejście przez wszystkie warstwy dachu (folia, deskowanie, wykończenie), gdyż otwór ma zawsze kształt okrągły. Wpływa to również na dokładność ułożenia izolacji termicznej w obrębie kominka, ograniczając powstawanie mostków cieplnych.


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design