Zamknij

Oferta:


Pokrycia dachowe - ceramiczne - koramic
wienerberger
 
 

Renesansowa L15

Renesansowa L15 to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob

 

Marsylka

Marsylka to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob.

Holenderka

Holenderka to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob, angob szlachetnych i glazur.

Mnich - Mniszka

Mnich - Mniszka to historyczny model dachówki stosowany z powodzeniem w renowacji dachów zabytkowych, budownictwie sakralnym, jednorodzinnym i użyteczności publicznej. Model dostępny wraz z szeroką gamą ceramicznych akcesoriów.  w kolorach naturalnej czerwieni i angob (rustykalna, miedziana, zielona, antracytowa).

 

Esówka-Holenderka

Esówka-Holenderka to historyczny model dachówki stosowany z powodzeniem w renowacji dachów zabytkowych, budownictwie sakralnym, jednorodzinnym i użyteczności publicznej. Model dostępny wraz z szeroką gamą ceramicznych akcesoriów w kolorach naturalnej czerwieni i angob (rustykalna, miedziana).

 

Romańska L25

Romańska L25 to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob.

Alegra

Alegra to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob, angob szlachetnych i glazur.

Z18 S

Z18 S to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sprawiają że mają one zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej jak i renowacjach dachów zabytkowych. Wszystkie modele dostępne są wraz z szeroka gamą ceramicznych akcesoriów (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) i nieceramicznych dodatków systemowych (m. in. taśmy uszczelniające, membrany dachowe, płotki przeciwśniegowe). Pokrycie dachowe wykonane z ceramicznych dachówek Koramic cechuje się wyjątkową szczelnością i trwałością. Dachówki zakładowe Koramic są produkowane w kolorze naturalnej czerwieni oraz w kolorach angob.

E32 Holenderka płaska

Ta gładko profilowana dachówka jest bardzo popularna. Piękny wygląd i uniwersalność w zastosowaniu są jej podstawowymi cechami. Duży wybór dodatków i dachówek uzupełniających oraz rozwiązania systemowe (np. kompletne kliny dachowe) sprawiają, że dachówkę tą można stosować do dachów o rzadko spotykanym kształcie, czy nachyleniu. Nachylenie połaci dachowej można zmniejszyć o 16° pod warunkiem wykonania uprzednio warstwy wodoszczelnej.

E80 Suwakowa

Możliwość regulacji długości krycia w przedziale od 25 do 34 cm powoduje, że dachówka suwakowa E80 jest stosowana do nowych dachów, jak i do modernizacji i renowacji istniejących. Bardzo elegancki wygląd i łatwość montażu to podstawowe zalety dachówki suwakowej E80. Minimalne nachylenie połaci dachowej można zmniejszyć do 24° przy wykonaniu warstwy wodoszczelnej.

E28 Klasztorna

Dachówka klasztorna E28 jest dachówką jednoczęściową, która po ułożeniu przypomina wyglądem dachówkę mnich-mniszka. Kompletne kliny dachowe i dachówki specjalne pozwalają rozwiązać każde najtrudniejsze rozwiązanie projektowe dachu.

E20 Marsylka

Dachówka marsylka E20 produkowana od ponad 40 lat, jest dachówką do krycia zabytkowych jak i nowoczesnych dachów. Dobrze ukształtowane połączenia i powierzchnie dachówek odprowadzają wodę opadową dachu, a jej żłobkowana powierzchnia stwarza niepowtarzalną grę świateł i cieni na powierzchni dachu.

E88 Holenderka

Szeroki zakres zastosowań i piękny wygląd są przyczyną częstego wyboru tej dachówki przez projektantów i inwestorów poszukujących niepowtarzalnych form. Minimalne nachylenie dachu wynoszące 22° gwarantuje szczelność pokrycia. Pochylenie to można zmniejszyć do 16°, ale należy wówczas zastosować warstwę wodoszczelną.

E90 Sercówka

Ulepszone połączenia dachówek powodują, że dachówka ta pasuje do wielu innych rodzajów dachówek i gwarantuje absolutną szczelność pokrycia dachowego. Minimalne nachylenie połaci dachowej można zmniejszyć do 14° przy wykonaniu dodatkowych zabezpieczeń.

E 92 Mnich - Mniszka

Pokrycie Mnich i Mniszka E92 spełnia różnorakie życzenia konserwatorów zabytków w zakresie historycznego kształtowania dachu w powiązaniu z nowoczesną techniką. Dachówki te można układać "na zaprawę" lub "na sucho" z zastosowaniem klamerek mocujących. Istnieje możliwość krycia dachów wieżowych z zastosowaniem zestawów kształtek, pozwalających na ułożenie dachówek bez ich cięcia.


STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | GALERIA | KONTAKT | WYKONAWCY

Copyright© 2005 - 2011 RUMO.PL
projekt Squap Web Design